Organizacja transportu Szczecin

Poznajemy bliżej pracę spedytora

Spedytor czy go potrzebuje?

Tak samo jak mechanika, lekarza, czy sprzedawcy – potrzebujesz spedytora, który zorganizuje wydajny łańcuch dostaw dla Twojej firmy. 

Nie rób tego sam!

Sam nie jesteś w stanie zająć się wszystkim! Tym bardziej, jeżeli nie znasz przepisów prawa. I to nie tylko polskiego ale wszystkich, przez które będzie przejeżdżał przewoźnik z Twoim ładunkiem.  Dlatego organizację transportu warto oddać w prowadzenie firmie, która ma doświadczenie i jest w stanie wykonać nawet najtrudniejsze ponadgabarytowe i niebezpieczne zlecenie. Wykwalifikowani spedytorzy to klucz do poprawnie działającego procesu łańcucha dostaw w Twoim przedsiębiorstwie. 

Po co żyć ekologicznie?

Spedytor wie wszystko

Profesjonalny spedytor, zawsze odbiera telefon i jest w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Nie ma sytuacji, że któryś klient jest o czymś słabo poinformowany. Dla nas zawsze najważniejsza jest informacja i jej przekazanie. Kiedy cały czas wiemy, co dzieje się na trasie jesteśmy w stanie ostrzec resztę kierowców, aby ją zmienili. Dlatego poprawny przepływ informacji to u nas kluczowy punkt obsługi klienta. 

Maszyny stolarskie producenta

Cechy spedytora

Spryt i umiejętność logicznego planowania – to główne cechy jakimi charakteryzuje się spedytor. Profesjonalna firma spedycyjna to taka, która zatrudnia wykształconych spedytorów, ale również wykwalifikowanych logistyków. Sama spedycja często nie jest wystarczająca przy potrzebie skonstruowania dużego łańcucha dostaw. Dlatego w cenionej firmie TSL powinni pracować zarówno spedytorzy, jak i logistycy.

Klienci są najważniejsi

Firmy, które chcą współpracować z profesjonalną firmą z branży TSL, muszą sprawdzić wcześniej ich stronę internetowa, bądź też poczytać opnie w google.pl – można również zapytać kogoś znajomego. Nie oddawajmy naszego cennego ładunku w ręce niepowołanej firmy. Warto ufać firmom, które mają długi staż na rynku oraz są sprawdzone. Jeżeli szukasz firmy, która ma wszystkie wyżej wymienione cechy to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy v4l logistic. 


V4L- zaufana firma

V4L to firma, która wykonała już ponad 30 tys zleceń transportowych. Gwarancja terminowego i fachowego wykonania powierzonych nam zadań, zawsze dajemy sto procent naszych możliwości i zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Sprawdź naszą ofertę, zajmujemy się transportem krajowym, międzynarodowym, chłodniczym i specjalnym ADR, jesteśmy profesjonalistami w organizacji transportu drogowego.